czwartek, 3 czerwca 2010

postheadericon ...reaktywacja?

Od wtorku coś się dziwnego (oczekiwanego...?) wydarzyło w treningu. Od dłuższego czasu mocno się męczyłem, zamulałem, człapałem i szczerze mówiąc nie czułem się. Kilka startów nic nie zmieniło, aż do sobotniego w Pasłęku, gdzie jak widać się przetarłem.

W niedzielę odpocząłem w Mikoszewie, w poniedziałek nie biegałem a we wtorek zrobiłem w lesie "luźne" 8,5km wybiegania... nie patrzyłem na sporttester, wiedziałem że jest szybko, ale oddechowo było całkiem dobrze, noga się kręciła i przebiegnięty dystans wyszedł po 4'20/km przy HRavg 160, czyli wszystko wyszło jak najbardziej pozytywnie. Po wybieganiu zrobiłem 10x15" dynamicznych przyspieszeń, bieganych wysoko, na śródstopiu - było naprawdę super. Pogoda idealna, chłodno, pochmurno, można było mocno ganiać.
Wtorek... pojechaliśmy na czarną drogę i tu kolejne 8km luźnego wybiegania, tym razem ciut wolniej i spokojniej, ale i tak wyszło po 4'26/km na średnim tętnie 154! Po chwili rozciągania przycisnąłem 3 mocne minutówki z lekkiej górki... mocno, wysoko, szybko, jak wyszło... 2'51, 2'44, 2'43/km... noga dawno mi się tak nie kręciła. Szkoda, że w weekend nie startuję na dychę, bo coś czuję, że najlepszy wynik z ubiegłego roku spokojnie by pękł.

...walka trwa!

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...