czwartek, 8 grudnia 2011

postheadericon mikołajki na sportowo z gosirem

Szósty grudnia chyba wszystkim kojarzy się z Mikołajem, pamiętam za czasów młodości, szczotkowałem buty żeby rano, jak się obudzę znaleźć w nich drobne upominki od Mikołaja i w sumie jest tak do dziś :) Z pewną nutka niepewności rano zaglądam, czy siwobrody nie zostawił czegoś w moich butach, ale ostatnio różnie z tym bywa. Może nie jestem za grzeczny, może butów nie mam zbyt czystych a może mam ich za dużo... bo samych butów do biegania jest kilkanaście par i walają się po całym domu, od łazienki, przez korytarzyk po balkon... a zazwyczaj nie są one zbyt czyste ;)
W tym roku, tradycyjnie zorganizowaliśmy na naszych obiektach Mikołajki na sportowo, w których udział wzięło sporo dzieciaków z okolicznych osiedli a przygotowaliśmy dla nich różne sportowe atrakcje...
 możliwość obejrzenia profesjonalnego samochodu rajdowego
 kolorowe baloniki
 mega piłkarzyki
 zwiedzanie Stadionu Miejskiego
 uroczyste zaświecenie lampek na choince
 mega klocki
 które cieszyły się ogromną popularnością
 opony zimowe rajdowej Hondy
 ścianka wspinaczkowa
 przejażdżki quadem
walki gladiatorów
...i kilka innych atrakcji. Festyn zorganizowaliśmy na jednym z naszych obiektów, czyli stadionie miejskim w Gdyni, którego historia sięga dawnych lat Gdyni, nawiązując do świetności Stoczniowego Klubu Sportowego BAŁTYK Gdynia, na którego mecze wiele lat chodziłem.
Więcej fotek znajdziecie na naszej stronie internetowej www.gosirgdynia.pl, na którą serdecznie zapraszam.

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...