środa, 7 września 2011

postheadericon do biegu! gotowy! ...START!!!

Już od poniedziałku ruszamy z treningiem, dla wszystkich którzy chcieliby rozpocząć niekończącą się przygodę z bieganiem i przekonać się, że bieganie jest cool :)

Naszym celem jest udowodnienie Wam, że bieganie to nie tylko nudne szkolne sprawdziany na 60, 100, czy 1 000 metrów, ale fajna sprawa, która uzależnia z każdym kilometrem.

Rozpoczynamy od poniedziałku 12 września wedle programu zamieszczonego na stronie www.dobiegu.pl gdzie do zrealizowania będzie 8 biegowych a raczej marszo - biegowych tygodni metodą Jeffa Gallowaya.

...szczegóły na stronie dobiegu.pl oraz na www.pl-pl.facebook.com/dobieguUWAGA! UWAGA! UWAGA!

ZOSTAŁO JESZCZE KILKA MIEJSC DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ BIEGOWEJ AKCJI :)

Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...