poniedziałek, 2 stycznia 2012

postheadericon 2011 w kilku cyferkach...

Rok 2011 przeszedł do historii. Post podsumowujący starty został już jakiś czas napisany, więc teraz przyszło mi tylko podliczyć i podsumować wszystkie cyferki i liczby, które przeszły przez moje ręce i nogi ;) 

Patrząc pod kątem biegania wyszło jako tako, bez rewelacji, ale jako że człowiek cierpi na chroniczny brak wolnego czasu wolnego, zawodowo pracuje i nie ma czasu na taki trening jaki by chciał zrealizować to ten rok zamknąłem z liczbą 4325,5 przebiegniętych kilometrów. Uważam to jednak za dobry wynik.

Rower... tu praktycznie uczyłem się jeździć i zrobiłem tyle km, co większość triathlonistów robi w półtora miesiąca a większa większość amatorów przez 3-4 miesiące. Na dwóch kółkach pokonałem jedynie 772,3km :)
Obiecuję poprawę, szczególnie że kurierem nadciąga pewna mała zabawka, która znając życie przyprawi moją Iwonkę o ból głowy, ale cóż... wyrozumiała i kochana żona to skarb :* 

Woda... 2 108 długości basenów, czyli 52,7km  wodzie. Tyle wynosi mój ubiegłoroczny rekord. W tym roku będzie o wiele, wiele więcej!

Cóż, to by było na tyle...

... w Nowym 2012 Roku życzę wszystkim czytelnikom mojego bloga jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, najzdrowsze, najwspanialsze, wymarzone :) Trzymajcie się ciepło i zaglądajcie tu jeszcze częściej niż teraz, chociaż za chwilę przenoszę się na inną stronę, ale o tym wkrótce...


Mój profil na FACEBOOKU

Twój osobisty trener...

Szukasz pomocy w sprawach treningu biegowego?
Nie wiesz, jak zacząć, jak poprawić swoje rekordy życiowe, każdy trening staje się monotonny, nudny a czasy w kolejnych zawodach nie poprawiają się?

Może jesteś początkującym biegaczem i nie wiesz od czego zacząć?

Dobrze trafiłeś!
Napisz do mnie

TEST BIEGOWY

Jeżeli nie wiesz jak trenować, natłok informacji o strefach HR, HRmax, HRR, VO2max itp powoduje u Ciebie ból i zawroty głowy a sport tester wciąż piszczy i świeci podając co chwilę sprzeczne informacje, pomyśl nad wykonaniem profesjonalnego TESTU BIEGOWEGO mającego na celu dokładne wyznaczenie "zakresów treningowych" w oparciu o pomiar zakwaszenia i tętna.

Jestem do dyspozycji i czekam na kontakt!
z nimi współpracuję...